Hakkımızda

2001 yılında meslek hayatına atılan mobilya teknikeri Ercan AYDIN sektörün önemli firmalarında 17 yıllık deneyimin ardından 2018 yılında kendi markası ERC-AY Kapıyı sektörle tanıştırdı. Deneyimli, titiz ve özverili ekibi ile kısa zamanda piyasanın özel kapı ihtiyaçlarına yanıt verir duruma geldi. Kolej, Petrol Ofisi daire ve okul gibi birçok alana üretim yaparak sektöründe fark yarattı.

Bugün yıllık üretim kapasitesi 10 bin kapıyı aşan ERC Kapı'nın öncelikli hedefinde kaliteden ödün vermeden üretim hacmini ve kadın istidamını arttırmak ve markanın adını sektörü içerisinde lider yapmak bulunuyor.

Aydın, İzmir ve Muğla'da toplam beş şubelerinin bulunduğunu, üretimde olduğu kadar termin konusunda da hızlı olduklarının altını çizen Ercan AYDIN,"Bütün üretimleri kendimiz yapıyoruz. Kapasite olarak yılda 10 bini aşkın kapı üretimi yapıyoruz. Hedefimiz öncelikle kaliteden taviz vermemek. Kapasiteyi arttırmak için kalite ve fiyat düşürme politikamız yok.

Bizim birincil amacımız kalitemizi arttırmak, ikincisi de termin süresinin tutarlılığıdır. Piyasada kapıyı daha ucuza mal edip pazara sunanlar olabilir. Biz menteşe ve mdf gibi ürünlerde birinci kalite ürünleri tercih ediyoruz. İyi kapı arayan müteahhit, marangoz veya mobilyacının aklına gelen firma ERC-AY Kapı oldu.

Ekibimizle en iyi ürünü düzenli, disiplinli ve sürdürülebilir şekilde çıkarmak istiyoruz. Piyasada hazır kapı yapan firmaların ölçüleri standarttır. Müşteri bu kapıları alıp inşaatını ona göre planlamak zorunda kalıyor. Biz ise ihtiyaca göre üretim yapıyoruz. Her çeşit iç kapıyı, her ölçüde üretebiliyoruz" dedi.

İstihdamımızın yarısı kadınlardan oluşuyor. Yıllık 10 bin olan üretim kapasitemizi 15 bine çıkarmayı, kadın istihdamını da arttırmayı hedefliyoruz. 

Tepecik Mah. Şehit Piyade Er Mehmet Ali Tosun Bulv. No:221/A Efeler/AYDIN
0256 231 09 36
info@erc-aykapi.com
www.erc-aykapi.com ©
X
Whatsapp
E-Mail
Telefon